İçeriğe geç

Ankara Özel Ders Merkezi – Ankyra Eğitim Danışmanlık

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

İyi bir eğitim, bir insanı sadece kariyer sahibi yapmak için değil, güzel ve kaliteli bir yaşam için verilir. İyi bir eğitim ve öğrenme tutkusu, doyumsuz bir merak ve sınırsız yaratıcılık için verilmelidir. Ankara Özel Ders eğitimcileri olarak bizler bu amaçla ders veren öğretmenleriz. Ankyra Eğitim Danışmanlık olarak kaliteli bir eğitim olmazsa olmazımızdır.  ankara özel ders

İyi bir eğitim, yaşam boyu öğrenme yolunda bizi yetkin katılımcılar olarak donatmaktadır. İyi bir eğitim, nasıl öğreneceğimizi öğrenmemize yardımcı olması için gerçeklerin birikimini ve becerilerin kazanılmasının ötesine geçer.

İyi bir eğitim, kendi başına bir amaç değildir. İyi bir eğitim, ancak bir başlangıç ​​noktasıdır.

Özünde, iyi bir eğitim gerçekte ne kadar az bildiğimizin mütevazi bir şekilde kabul görmesini sağlar, ancak bizimle daha fazla bilgi sahibi olmak için tutkulu bir sürüş ve motivasyon kazandırır.

İyi bir eğitim, yalnızca aklın bir işi ya da işlevi değildir, çünkü eğer iyi sayılacaksa, bizi daha iyi insanlar haline getirmelidir. Vermiş olduğumuz birebir özel derste, sadece dersleri ve konuları anlatmıyoruz, dersleri niçin öğrenmek gerektiğini de anlatıyoruz.   Öyleyse, iyi bir eğitim, yaşam sanatında ustalaşmamıza, kendimizi bulduğumuz dünyadaki yeri tam olarak anlamamıza ve kabul etmemize yardımcı olmalı, her zaman gerçekten eğitimli bir kişinin ayırt edici özelliklerini sergilemelidir.  ankara özel ders

Ankara Özel Ders Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana öğrencilerimize müşteri gibi değil, bizlerin geleceği olarak bakıyoruz. Çünkü savunduğumuz değerler, erdemli insan olmak bunu gerektirir.

Özel Ders Öğretmenleri İçin Dikkat Ettiğimiz Hususlar:

Öğretim Becerileri: Öğrenciler etkili bir öğretmenin fikirleri ve kavramları iyi açıkladığını; motivasyon ve sürekli öğrenci ilgisi; aktif öğrenme teknikleri kullanılır; ve öğrenmeyi teşvik etmek ve yönlendirmek için bir kolaylaştırıcı olarak hareket etmelidir.

Kişisel Nitelikler: Öğrencilere “nazik, yardımsever, sabırlı, hevesli ve mizah duygusu sahibi olma” gibi kişisel nitelikler taşımalılar.

Öğrencilerle İlişkiler: Öğrencilere karşı güler yüzlü, cana yakın davranmak ve onları “tanımak” için zaman ayırmalıdır.

Öğretmen Bilgisi: Konu-konu uzmanlığı ve bilgi sahibi olmak için sürekli çaba sarfedilmelidir. ankara özel ders

Ankara Matematik Özel Ders İçin En İyi Öğretmenler

ankara özel ders

ankara özel ders