İçeriğe geç

YAŞAMKENT ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  YAŞAMKENT’TE EVİNİZDE ÖZEL DERS
yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan öğretmenimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunları da kadromuzda bulunmaktadır.

Yaşamkent Özel Ders

Öğrencinin bilmediği ya da az bilmiş olduğu bir konu üzerinde değerlendirme yapmak ve konuların üzerine giderek öğrenmek özel ders ile mümkün olacaktır. Yaşamkent özel ders hizmetimiz öğrencilerin daha kaliteli hizmet alabilmesi için başarı garantisi şeklinde verilmektedir.  Bir öğrencinin derste başarılı olması için öncelikli olarak anlaması gerekir. Dolayısıyla her öğrencinin anlama kapasitesinin aynı olmadığını düşünürseniz burada her öğrenciyle ayrı ayrı ilgileniyor olmak şarttır. Okul da aldığınız eğitime baktığınız zaman bunun çok fazla mümkün olmayacağını görüyorsunuz. Kalabalık sınıflar ve derslere ayrılan sürenin kısa olması öğrenmeyi de güçlendiren faktörler arasında yer alınmaktadır.

Yaşamkent özel ders hizmeti verirken öncelikli olarak öğrencinin bu özelliğinin belirlenmesi gerekir. Bu sayede eğitim sistemi daha kaliteli olacaktır.

Ankara Özel Ders

Eğitimde kurs modeline baktığımız zaman burada öğrencilerin toplu olarak grup halinde eğitim aldıklarını görüyoruz. Dolayısıyla grup halinde verilen eğitim özel ders almak gibi olmayacaktır. Özel derste bireysel olarak öğrencilerle ilgilenilmesi öğrencinin ilgi alanlarının tespiti içinde önemlidir. Bu sayede öğrenme güçlüğü çeken bir öğrenciye yaklaşım daha kolay ve sistematik bir şekilde olacaktır. Dersi bir zorunluluk değil bir ihtiyaç olarak görebilmek ve bunu öğrencinin anlamasını sağlayabilmek bizim için önemlidir. Bir özel derste tanıdığınız kişilerden eğitim aldığınız zaman bunun başarısının da çok daha üst seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Bizimle sitemiz üzerindeki numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya Yaşamkent’te özel ders arayan siz değerli eğitime önem veren öğrenci/veliler özel ders ve eğitim danışmanlık firmamıza hoşgeldiniz. Firmamız sadece bir özel ders firması değil aynı zamanda öğrencilerin diğer sorunları ile de ilgilenen bir eğitim danışmanlık firmasıdır. Öğrencilerin eğitimlerinde doğru yönlendirmelerde bulunmakta ve kariyer planlarını öğrenci ile beraber çizmektedir.

Bayan öğretmen tercihlerinde bulunan öğrencilerin de isteklerini karşılayabilecek derecede geniş bir öğretmen kadromuz bulunmaktadır. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

Firmamız, özel dersler, özel ders ücretleri veya herhangi bir konuda danışmak istiyorsanız, özel ders hattını arayabilirsiniz.

Öğrenciler için her bir şube tanıtım yazımızın altında pratik bilgiler de paylaşmaktayız.

Bu yazımızda öğrencilerin nasıl daha verimli ders çalışabileceği, dersleri nasıl daha kolay kavrayabileceği hakkında pratik bilgiler paylaşıyoruz:

Dersler Nasıl Daha Etkili ve Verimli Öğrenilir?

Testlerden iyi sonuç alamayan öğrenciler genellikle tembel veya dikkatsiz olarak etiketlenir. Okulda iyi bir performans sergiliyorsanız ya da mücadele ediyorsanız, kendinizi aptal gibi görmeyin ya da öğretmenlere işe yaramaz gibi davranmayın – öğrenmenizden potansiyel çıkaran çeşitli incelikli şeyler olabilir. Ders ve test sınavlar farklılık gösterebilir. Endişe etmeyin. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

İşleri sizin için daha ilginç hale getirin ve daha etkili öğrenmeye başlayacaksınız. Dinlemek, not almak ve daha organize olmak gibi basit şeyler, öğrenme potansiyelinizi hayal ettiğinizde daha fazla hale getirebilir.

1-Hangi öğrenme tarzlarının sizin için en iyi sonuç verdiğini belirleyin. Temel bilgiler; görme, yapma ve işitme yoluyla öğreniliyor. Sınıftan iyi hatırladığınız bir şeyi tekrar düşünün; Elini kullanan bir etkinlik miydi? Öğretmen size ayrıntılı bir makale verdi mi? Bir broşür verdi mi? Okulda edindiğiniz bilgileri “nasıl öğrendiğinizi ” öğrendikten sonra daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

2-Uygulayarak Öğrenin.

Ellerinizi kullandığınız etkinlikler harikadır, çünkü onlar saklamanıza ve kalıcı olarak öğrenmenize daha fazla yardımcı olurlar:
Sınıfta deneyler yaparken konsantre olduğunuzdan emin olun.
Aslında bir ders sırasında zorunlu olmadığınız zamanlarda bile notlar alın. Zihniniz ne kadar açıksa, daha hızlı bilgi sahibi olacaksınız.
Alternatif olarak, not alma yerine, dersi bir mini kaydediciye kaydedin ve dikkatinizi dinlemeye ayırın; Daha sonra not oluşturmak için kayıt kullanın. Bu ek adım, zaman alır, ancak psikologların “ikili kodlama hipotezi” dediği şeyleri kullanır; burada, bunu iki farklı şekilde (yani, bu durumda dinleme ve yazma) yaparsanız bir şeyler öğrenme olasılığı yüksek olur.

3-Ders çalışırken dikkat dağıtan şeylerden kurtulun. Cep telefonları, müzik ve konuşkan arkadaşlarınız sizi öğretmen ile aranızda parazit oluyor. Sınıfta konsantre olmak için geveze olmayan arkadaşlarınızın yanında uygun bir yere oturun. Değerli eşyaları bir çantaya koyun, aksi takdirde dikkatini çekmemeleri için yeterince uzakta tutun. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

4-Öğretmenlerinizle iyi ilişkiler kurun.

Öğretmenlerinden nefret ederseniz, o zaman çok fazla öğrenmek zor olacaktır. Kibar olun ve saygı gösterin ve biraz gayret edin ve öğretmenleriniz sizin için sevincini koruyacak ve bu da sınıfları daha keyifli hale getirecektir.

5-Kendiniz için küçük hedefler belirleyin. Örneğin, sınıfta not alın ve haftanın sonunda, öğrenmekte olduğunuz materyale dayalı kısa bir makale yazıp yazamayacağınıza bakın. Yeni bir konuya başlamadan önce, konuyla ilgili bazı sorularınızı yazın ve her dersin sonunda kaçını cevaplayabileceğinizi görün. Bir hedefi her başardığınızda,  dışarı çıkıp eğlenerek veya sadece ara vererek ödüllendirin.

6-Sınıfları daha keyifli hale getirmenin bir yolunu bularak işleri daha ilginç hale getirin. Kendinizi motivecek yollar bulun:
İlgi duyduğunuzu öğrendiğiniz konuyla ilgili bir şeyler bulun ve onun hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye odaklanın. Ne kadar çok öğrenmek istiyorsan o kadar çok şey öğreneceksin.
Bir “çalışma arkadaşı” bulun – yani, birlikte çalışmak için bir arkadaş veya sınıf arkadaşı. Birbirinize küçük testler yapın, anlamadığınız veya ilgilendiğiniz şeyleri tartışın veya birlikte not alın. Birinin şirketine sahip olmak isteği seni motive edebilir. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

7-Öğrendiklerinizi sınıftan sonra küçük bir deftere özetleyip özetleyemeyeceğinize bakın. Bir cümleyi veya iki kelimeyi yazıp geriye bakıp günü hatırlayın. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

8-Çalıştığınız konuda zorlanıyorsanız yardım isteyin. Birçok insan bunu yapmaz. Eğer zorlandığınızı fark ederseniz, hemen hemen tüm öğretmenlerin size yardım sağlamak isteyeceğini bilirsiniz. Okulunuzda, eğitim salonlarında kullanabileceğiniz veya doğrudan öğretmeninize gidebileceğiniz bir kaynak odası bulunup bulunmadığına bakın. Sormak için çekinmeyin. yaşamkent özel ders, yaşamkent özel matematik dersi

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

ankara özel matematik dersi

“Yaşamkent Özel Ders” hakkında 1 yorum

Yorumlar kapalı.