İçeriğe geç

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunu ÖĞRETMENLER de kadromuzda bulunmaktadır.

Ankara Sayısal Özel Dersler

Sayısal derslere baktığınız zaman biraz çalıştığınız da çok rahat anlayabileceğiniz derslerdir. Öğrencileri burada sıkıntıya düşüren şey ise konuların birbirine yakın olmamasıdır. Dolayısıyla bir konudan başladığınız zaman sayısal derslerin diğerleri de karşınıza çıkmaz. Burada her konuya ayrı bir şekilde yoğunlaşacağınızdan dolayı da bazı öğrenciler matematiği sevmezler. Ancak çalışan ve doğru yöntemleri uygulayan öğrenciler için bu durum söz konusu olmayacaktır. Biz Ankara sayısal özel ders verirken öncelikli olarak matematikteki kuralları öğretmeye başlarız. Bu sayede konuları kavramanız da çok uzun sürmeyecektir.

Geometri

Ankara sayısal özel ders veren eğitmenlerimiz geometri konusunda oldukça tecrübelidir. Öğrenciyle birebir ilgilenme sonucunda karşılığını çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Geometri hafife alınmayacak bir derstir bunun için de ciddi anlamda emek verilmesi gerekiyor. Geometrinin matematiğe göre avantajlı yönü konuya başladığınız zaman arkasının devam etmesidir. Yani ilk konuyu anlamadığınızda diğer konuları anlayabilmeniz de öyle kolay olmayacaktır. Dolayısıyla özel ders aldığınız zaman konuları sırasıyla anlayacağınızdan sınavdan başarılı olamama gibi bir durumunuz söz konusu olmayacaktır.

Bir eğitim verirken her zaman öğrencinin anlayacağı kapasitede eğitim vermeye özen gösteririz. Bizden alacağınız eğitim sonrasında başarılı bir eğitim dönemi geçirebileceğiniz gibi sınavlarda da yüksek not almanızı sağlamış olursunuz. Sayısal derslerde başarılı olmak demek öğrencilikte oldukça önemlidir. Çünkü buradan alacağınız her not sizin başarınızı da üst sıraya çıkaracaktır.

 

ankara özel ders