İçeriğe geç

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  ERYAMAN’DA EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır.

1 Saatlik Ücretsiz Deneme Dersi için lütfen arayınız.

Eryaman Matematik Özel Ders

Öğrencilerin korkulu rüyası tahmin edeceğiniz gibi sınavlardır. Bunun içinde öğrenci sınava girmeden önce konuları öğrenmiş ve soruları başarabileceğinden emin olmak ister. Eğer ki burada sınavda soruların nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorsa bu durumda onu sınav boyunca stres ve karamsarlık kaplayacaktır. İşte biz Eryaman Matematik Özel Ders olarak verdiğimiz öğrencilerin üzerindeki sınav korkusunu gidererek sınav tekniklerini de öğretiliriz. Özel derslerimiz sırasında uygulanacak olan uygulamalı eğitimlerle  % 100 öğrenme garantisi verebiliriz.

Bir özel ders alırken amacınız yalnızca konuyu anlamak ya da test çözmek değildir. Genelde aileler özel dersin içeriğini net bir şekilde anlayamaz ancak burada bir hatırlatma yapacak olursak özel ders öğrencinin eksik olan alanı ve kapasitesinin artırılmasını sağlamaktır. Özel ders sayesinde öğrenci aldığı bilgiyi tutabilmesini öğrenecek ve bunun içinde kendi zeka seviyesini test etme imkanı bulacaktır. Öğrencilerin öğrenme kapasitesi birbirinin aynısı değildir. Yani her öğrenci farklı şekilde konu anlar. Biz Eryaman Matematik Özel Ders olarak şunu çok iyi beceririz. Öğrenci hangi konularda yetersiz ve hangi konuları tam anlamıyla anlamış. Anlaşılan konular üzerinde çok fazla durmak yerine anlaşılmayan konulara odaklanmak başarıyı da beraberinde getirecektir.

Bazı öğrencilerin derslere önyargıları olabilir. Dolayısıyla burada öncelik bunun ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Biz özel dersimize başlarken bu ön yargının yok edilmesini sağlamak bunun içinde öğrencinin iç dünyasında yer alarak sorunun kökenine ineriz.

Eryaman Özel Ders

Dersanelerin kalkmasıyla birlikte özel derslere olan ilginin artması, birçok kişinin özel ders vermesine yol açmıştır. İşinin ehli olmayan yüzlerce kişi özel ders vermeye başlamıştır. Eryaman matematik özel ders almak isteyen öğrencilerin yanlış yönlendirilmesi sonucu hem maddi hem de zaman açısından zarar etmelerine sebep olmuştur. 10 yıllık özel ders tecrübesine sahip olan grubumuzda hem öğretmen hem de ODTÜ, BOĞAZİÇİ, BİLKENT ve ANKARA gibi üst düzey üniversitelerden mezunların bulunduğu grubumuzda sadece özel ders vermiyoruz, aynı zamanda gelecek planı da yapıyoruz. eryaman özel ders, eryaman özel matematik dersi

Çocuklarınızın geleceğini şansa bırakmak istemediğinizi biliyoruz. Doğru yönlendirmeler sayesinde istedikleri üniversiteleri kazanacağını da biliyoruz. Daha önce onlarca defa tecrübe ettiğimiz üniversite yerleştirmelerinden de gurur duyuyoruz. Üniversite okuyan öğrencilerimizle irtibatımızı hiç kopartmadık. Sizler de çocuklarınız için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Matematik dersinden eksiği olanlar, matematik dersinde çok daha iyi yerlere gelmek isteyen Eryaman özel matematik dersi almak isteyenler için bir telefon kadar yakınız.

Ankara’nın sadece Eryaman semtine değil, Çankaya, Keçiören, Sincan, Yenimahalle gibi bütün semt ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. eryaman özel ders, eryaman özel matematik dersi

İster Kızılay’daki ders çalışma merkezimizde, isterseniz kendi evinizde birebir özel matematik dersi, veya diğer bütün dersleri almak için bir telefon kadar yakınız.

Ankara Özel Ders