İçeriğe geç

ÜMİTKÖY ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  ÜMİTKÖY’DE EVİNİZDE ÖZEL DERS

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69
Kadromuzda her ders grubundan öğretmenimiz bulunmaktadır. Kadromuzda üniversite öğrencisi yoktur sadece ve sadece lisanslı öğretmenler mevcuttur.

Ümitköy Özel Ders

Eğitim insanın bir dönem değil her zaman ihtiyaç olabilecek bir konudur. Bunun içinde hayatınızın her alanında eğitiminizi almak ve devam ettirmek sizin kendinizi geliştirebilmeniz ve gelecek kariyerinizin planlanması için önemli bir yere sahiptir. Biz eğitmenler olarak bugüne kadar eğitimin öneminin her zaman farkında olduk ve öğrencilerimize de bunun farkındalığını hissettirmeye çalıştık. Eğitim uzun soluklu bir yol ve bu yolda bazen pes edenleri de görebilmek mümkün. Ancak gelecekte keşkelerle dolu bir hayat yerine eğitimi daha ileriye taşıyor olmakta her zaman sıkıntıyı ortadan kaldıracaktır. Ümitköy özel ders eğitimi konusunda öğrencilerimize bilgileri aktarırken özellikle girecekleri ve hazırlandıkları sınavda başarılı olabilmeleri yönünde onları daha fazla bilinçlendirmeye çalışıyoruz.

Ümitköy özel ders eğitimi veren hocalarımız öğretim süreci içerisinde öğrencileriyle iletişime ve etkileşime büyük önem vermişlerdir. Bu anlamda zaman dilimlerini doğru kullanarak öğrencinin sadece derslerini verimli geçirmesi noktasında değil sosyal hayatları içerisinde de pek çok artı değere sahip olmasını istemişlerdir. Öğrencinin öğretmeniyle anlaşabiliyor olması derslerinin verimi bakımından önemlidir.

Biz öğrencilerimize ders verirken onların anlayabilecekleri yöntemleri kullanmayı tercih ederiz. Ümitköy özel ders hizmetimizde öğrenciler ve veliler yatırımlarının getirisini zamanla elbette ki alacaklardır. Öğrencinin ihtiyacını ve eksiğini belirleyerek hareket etmek onun için doğru olanı ona sunmanın da başarısını getirecektir. Etkili öğretimin ilk ayağı olan tam hedef ve net olmak gelecek başarısı için önemlidir.

çukurambar özel ders

“Ümitköy Özel Ders” hakkında 4 yorum

  1. Matematik özel ders aldım ve ygs de istediğim puanın üzerinde aldım, ahmet hocama teşekkür ediyorum. tavsiye ederim.

  2. teog için matematik özel ders aldık, çok memnun kaldık. bir tek kötü yanı keşke dönem başında alsaydım daha iyi olurdu. çok teşekkürler

  3. ümitköy çayyolu’nda 1 aydır özel ders öğretmen aradım. sonunda sizinle ilk defa uzun süreli bir ders alma imkanımız oldu. bütün uğraşılarınız için teşekkürler

  4. Ümitköy de özel ders arayanlar için tavsiye ettiğim bir ders merkezi. ders merkezlerinde de çok güzel ilgileniyorlar

Yorumlar kapalı.