İçeriğe geç

 ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  KEÇİÖREN’DE EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Sitemiz, Ankyra Eğitim Danışmanlık Firmasına aittir.
Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunu ÖĞRETMENLER de kadromuzda bulunmaktadır.

Keçiören özel ders arayan değerli eğitime önem veren aile/öğrenci , özel eğitim danışmanlık firmamıza hoşgeldiniz. Biz 10 yıllık özel ders tecrübesine sahip, kadrosunda her derstten öğretmenin ve eğitmenin bulunduğu kurumsal bir firmayız. Kadromuzda ODTÜ – Boğaziçi – Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversitelerden mezunlar da bulunmaktadır.

Verimli ders çalışma ve efektif soru çözme teknikleri konusunda uzman olan eğitmenlerimiz sayesinde matematik, geometri ve fizik gibi öğrencilere zor gözüken derslerin yanı sıra, anlama kabiliyeti gerektiren türkçe ve sosyal gibi derslerde sizler de başarılı olabilirsiniz. keçiören özel ders, keçiören özel matematik dersi

Keçiören Özel Ders

Öğretim, genellikle çoklu görevleri ve hedefleri eşzamanlı ve esnek bir şekilde kullanan öğretmen olarak bizi zorunlu kılan, çok yönlü bir faaliyettir. Etkili öğretim, öğrenciler hakkında ilgili bilgileri edinmeyi ve bu bilgiyi ders tasarımımızda kullanmayı içermektedir. Öğrettiğimiz zaman, sadece içeriği öğretmez, öğrencilere dersleri özümsetiriz. Çeşitli öğrenci karakteristikleri öğrenmeyi etkileyebilir. Öğrencilerin önceden bilgisi (hem doğru hem de hatalı yönler) yeni öğrenmeyi şekillendirir.

Her ne kadar bu özelliklerin tümünü yeterince ölçtüğümüz halde, ders planlamasında mümkün olan en erken bilgileri derleyip dönem boyunca devam ettirmek, ders tasarımını, öğrencilerin zorluklarını açıklamaya yardımcı olmak ve öğretimsel uyarlamaları yönlendirmektir. Keçiören Özel Ders ekibi olarak işimizin ciddiyetinin farkında olup, gerekli özeni göstermekteyiz. Keçiören Özel Ders ekibi için önemli noktalardan biri de etkili öğretimdir. Etkili öğretim, öğrenimin üç ana bileşenini uygulamayı içerir: öğrenme hedefleri, değerlendirmeleri ve öğretim faaliyetleri. Etkili öğretim bileşenlerini dikkate alarak ders vermeye devam etmekteyiz. Keçiören Özel Ders olarak dikkat ettiğimiz bazı noktalar vardır. Bunlar: keçiören özel ders, keçiören özel matematik dersi

HEDEFLER, dersin sonunda öğrencilerin kazanmasını istediğiniz bilgi ve becerileri ifade eder.

DEĞERLENDİRME, öğretim elemanının, öğrencilerin öğrenme hedeflerini ne derecede karşıladıklarını kontrol etmesine izin verir.

ÖĞRETİM STRATEJİLERİ(FAALİYETLER) , öğrencilerin öğrenmelerini hedeflerine ulaşmaya teşvik etmek için seçilmiştir.

Bu üç bileşenin uygulanması dinamik bir süreçtir. Bu dinamik süreci dikkatle takip edip, öğrencimize değer katmaktayız. Keçiören Özel Ders ekibi olarak öğrencimizle irtibata geçip, seviyesini ve ulaşmak istediği hedefleri tanımlarız. Daha sonra uygulayacağımız stratejilerle istenilen seviyeye ulaşmasında yardımcı oluruz. Aslında Keçiören Özel Ders ekibi olarak asıl amacımız: öğrencimizde bulunan kapasiteyi tam ve eksiksiz kullanarak, çıkabileceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Eğer özel derse ihtiyacınız varsa Keçiören Özel Dersi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. keçiören özel ders, keçiören özel matematik dersi

Bayan öğrenciler eğer ki bayan öğretmen isterlerse, bu isteklerine de cevap verebilecek genişlikte bir kadroya sahibiz. Keçiören’in bütün semtlerine hizmet vermekteyiz.

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Aktepe Özel Ders
Bağlum Özel Ders
Dutluk Özel Ders
Etlik Özel Ders
Hacıkadın Özel Ders
Gazino Özel Ders
Mecidiye Özel Ders
İncirli Özel Ders
Piyangotepe Özel Ders
Ufuktepe Özel Ders
Yükseltepe Özel Ders

Ankara Özel Ders

“Keçiören Özel Ders” hakkında 1 yorum

  1. Fatih Hoca’dan aldığım ders sayesinde başarılı oldum, teşekkürler hocam

Yorumlar kapalı.