İçeriğe geç

Dikmen Özel Ders

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  DİKMEN’DE EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır.   dikmen özel ders

Ankara Dikmen’de de özel ders hizmeti veren firmamız öğretmenleri, Ankara’nın bütün ilçelerine birebir özel ders hizmeti vermektedir. Firmamız Ankyra Eğitim Danışmanlık; özenle seçtiği öğretmenlerle 1. sınıf öğrencilerden, ortaokula, lise öğrencilerinden KPSS hazırlık öğrencilerine kadar bütün eğitim öğretim öğrencilerine birebir özel ders vermektedir. Firmamızda bulunan eğitimcilerin hepsi lisanslı ve formasyonlu, profesyonel olarak öğretmenlik mesleğini icra eden kimselerdir. dikmen özel ders

Sadece birebir özel ders veren firmamız, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semtinde ders merkezine sahiptir. Güvenpark’a yürüme 5 dakikalık mesafede olan ders merkezimizde, birebir özel ders sınıfları yanısıra öğrencilerin sessiz bir ortamda ders çalışma fırsatları da vardır.

Birebir Özel Ders Farkı

Grup halinde ders veren dersanelerden farkımız, dersin sadece tek bir öğrenciye göre anlatılmasıdır. Dersanelerde farklı seviyelerden öğrencilere  bir kez anlatım yapıldığında, öğrenci için kolay gelebileceği gibi, zor da gelebilmektedir. Bu sebepten dolayı birebir özel ders alındığı durumda, öğrenci anlamadığı herhangi bir konuda anında öğretmene tekrar anlatılması yönünde bir istekte bulunabilmektedir. Ya da öğrencinin soru çözme eksiği olduğu anlaşıldığı zaman, öğretmenimiz farklı soruları farklı yöntemlerle çözme tekniğine geçiş yapmaktadır. dikmen özel ders

Liselere veya üniversiteye hazırlık için alınan özel derslerde, öğrenci; öğretmenden okul derslerine yardımcı da olması istediği durumda, öğretmen okul derslerine yardımcı olacak şekilde eğitime devam edebilmektedir.

Ders Çalışma İpuçları

Daha fazla antrenman yapmak isterseniz, daha büyük bir kardeşe veya anne babaya sorununuzu sorun. Sorunuzu kardeşinizin veya ailenizin yanında sesli bir şekilde okuyup kendiniz çözmeye çalışın, görmediğiniz bir şeyi görebilirsiniz bu sayede.

Çalışırken küçük küçük notlar almaktan çekinmeyin. Hatta farklı dersleri farklı renklerdeki kağıtlara alın.

Dersten önce dersi öğrenmeye çalışmak için saatler harcamayın. Sonuçta, ders derste öğrenilir. Ama konuyu önceden göz gezdirin.

Kendinize iyi ders veriyorsanız, kesinlikle denemeye değer. Diğerleri yapamadığı sırada bazı insanlar kendilerini eğitebilirler. Bu senin öğrenme tarzın değilse, sorun değil.

Çankaya Özel Ders

dikmen özel ders

dikmen özel ders