İçeriğe geç

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  ERYAMAN’DA EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır.

1 Saatlik Ücretsiz Deneme Dersi için lütfen arayınız.

Eryaman Özel Ders

Sınıf ortamında anlatılan derslere baktığımız zaman öğretmenin öğrenciyle birebir ilgilenebilmek ve onun kapasitesini ölçebilmek gibi bir şansı yoktur. Dolayısıyla burada eğitim veren hocanız ne kadar iyi olursa olsun başarı sağlanması pek beklenemez. Şüphesiz bu şekilde bir eğitim sonucunda da beklentinin çok fazla olmaması normaldir. Aileler bu durumun farkında oldukları içinde imkanları doğrultusunda özel ders aldırmaktan yanadır. Bizler Eryaman özel ders veren eğitimciler olarak her zaman kendi kalitemizi ortaya koymanın yanı sıra fiyatlarımızın da ekonomik olmasına önem veririz. Çünkü bu sayede çok fazla ailemize erişebildiğimizin de farkındayız. Amacımız gençlerimizin eğitim sistemi içerisindeki başarılarını artırmak yalnız öğrencinin değil aynı zamanda da ülke eğitiminin yukarı seviyelere çıkarılmasını sağlamaktır.

Eryaman özel ders eğitimimiz sırasında öğrenciyle birebir ilgilenildiği için aynı zamanda da sınavlarda başarı sağlama şansını artırmış olacaktır. Özel ders sayesinde her alandaki eksiklikleriniz tespit edilir ve bu şekilde bu eksikliklerin giderilmesi için gerekli olan işlemler yapılır. Sizde sınavda başarılı olmak istiyorsanız hizmetimizden yararlanmalısınız.

Kaliteli Eğitim Teknikleri

Eryaman özel ders veren eğitimcilerimiz her öğrencimize özel olarak avantaj sağlayacağından dolayı başarısının da yükselmesini sağlayacaktır. Kaliteli eğitim teknikleri sayesinde konsantrasyonunuz da üst seviyeye çıkacaktır. Böylelikle gireceğiniz sınavlarda başarı sağlamanın yanı sıra aynı zamanda da okul başarınız da yükselmiş olacaktır. Siz kendi eksikliklerinizin farkına varmadan hocalarımız sizin eksikliğinizi tespit edecektir.

Eryaman Matematik Özel Ders

Eryaman Özel Ders kadrosu olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Eryaman’da özel ders almak isteyen öğrencilere matematik ve geometri başta olmak üzere bütün derslerde yardımcı olmaktayız. Öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında matematik, geometri ve fizik gelmektedir. Biz uzman kadromuzla, öğrencilere doğru yolu göstererek, bu zor gözüken derslerin üstesinden gelmesini sağlıyoruz.

Grubumuz sadece Eryaman’da özel ders arayanlara değil, Ankara’nın bütün semtlerine hizmet vermektedir. Bu yazımız sadece Eryaman özel ders arayanlar içindir. Grubumuz Ankara’nın Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Keçiören ve Etimesgut gibi bütün ilçelerine, Balgat, Çiğdem, Aydınlıkevler, Etlik, Eryaman, Bağlum ve Diğer bütün Ankara semtlerine hizmet vermektedir. eryaman özel ders, eryaman özel matematik dersi

Eryaman’da son zamanlarda özel ders veren öğretmenlerin sayısı oldukça artmış gibi gözükmektedir. Fakat tecrübesi olmayan bu kişilerin öğrencileri doğru yönlendiremediğine şahit olmaktayız.

Kadromuzda ilgili derslerin öğretmenlerinin yanı sıra, ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara gibi seçkin üniversite mezunu kişiler de bulunmaktadır. Bayan öğretmen isteyen kişilerin de bu hassasiyetine cevap verebilecek şekilde geniş bir kadromuz bulunmaktadır. eryaman özel ders, eryaman özel matematik dersi

Eryaman’ın bütün mahallelerine hizmet vermekteyiz.


Ankara Özel Ders

“Eryaman Özel Ders” hakkında 7 yorum

  1. acil bayan inkılap tarihi ve Atatürkçülük öğretmenine ihtiyacım var 8. sınıf bu akşam gelmeli lütfen acil geri dönüş

  2. Merhaba ilk okul 2 sinif a giden bir kizim var okuma ve yazma sorunu yaşıyoruz ozel olarak ders aldirmak istiyoruz. Buna uygun oglenden sonra bayan bir öğretmen arıyoruz bu konuda yardimci olabilir misiniz. Evimiz eryaman da.

    1. Eryaman 3. etaptaki öğretmenden çok memnun kaldık. seneye yine aynı hocadan ders alma imkanımız var mıdır?

  3. Eryaman 2. etapta oturuyorum. çocuğuma verdiğiniz güzel dersler için teşekkür ediyorum.

  4. 9ncu sınıfa giden oğlum için fizik dersi için evimizde özel ders aldırmak istiyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Eryaman 6ncı etap 2nci kısımda ikamet etmekteyim. Saygılarımla

Yorumlar kapalı.