İçeriğe geç

ANKARA ÖZEL DERS – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Sitemiz, Ankyra Eğitim Danışmanlık Firmasına aittir.
Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunu ÖĞRETMENLER de kadromuzda bulunmaktadır. Ankara Özel Ders

1 Saatlik Ücretsiz Deneme Dersi için lütfen arayınız.

Eğitim Danışmanlık Firmamızın Kadrosunda; Okul Derslerine Yardımcı veya LGS-YKS–KPSS-DGS Bütün Sınavlara Hazırlanmak İçin Yardımcı Olacak Öğretmenlerimiz Mevcuttur.

Sizleri Kızılay’daki ofisimizde de ağırlamak isteriz. Araştırdığınız tüm özel ders ve diğer konularda ayrıntılı bilgi almak için özel ders hattını arayabilirsiniz.

(Bayan Öğretmen tercih edenlere de hizmet verebilecek kadar geniş öğretmen kadromuz mevcuttur)

(İlkokul Öğretmenlerimiz de mevcuttur)

MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik sizin veya çocuğunuzun en büyük korkusu ya da başarılarla arasındaki tek engel mi ? Öyleyse gelin sizin için en iyi çözümleri birlikte bulalım.

GEOMETRİ ÖZEL DERS

Şekillere birde farklı perspektiften bakın, Aslında hiç biri göründüğü kadar karmaşık değil, Uzmanlarımız size yol göstersin.

FEN ve TEKNOLOJİ ÖZEL DERS

TEOG öğrencilerine yönelik verilmekte olan bu dersi, eğlenceli bir şekilde öğrenci ile beraber, interaktif bir şekilde öğretiyoruz. ankara özel ders, özel ders ankara, matematik özel ders

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Yabancı dil olarak İngilizce göre ve ihtiyaç duyan öğrencilerine yönelik verilmekte olan bu dersi konusunda uzman öğretmenler tarafından öğretiyoruz.

Newton, Archimed çok zeki insanlar olsa da merak etmeyin problemler o kadar zor değil, Tüm kavramları ezberlemeden mantığını öğrenin.

KİMYA ÖZEL DERS

Periyodik cetvel, bileşikler, atomlar aslında hepsi hayatın bir parçası, öğrenmek zorunda olduğunuz için değil genel kültür için bile merak edilen tüm sorular.

BİLGİSAYAR ÖZEL DERS

COĞRAFYA ÖZEL DERS

ALMANCA ÖZEL DERS

Yabancı dil olarak Almanca göre öğrencilerine yönelik verilmekte olan bu dersi, eğlenceli bir şekilde öğrenci ile beraber, interaktif bir şekilde öğretiyoruz.  matematik özel ders

Ankara İlköğretim Özel Ders

Ankyra özel eğitim olarak biz değerli öğrencilerimize ilköğretim özel ders alanında hizmetlerimizi sunuyoruz. İlköğretim seviyesindeki öğrencilerimiz için her alan ve ders için deneyimli öğretmenlerimizle en doğru eğitimi veriyoruz. İlköğretim seviyesindeki çocuklarımız için düşünüldüğü zaman eğitimin temelini oluşturduğunu düşünüyor ve bu dönemde alınacak eğitimin öneminin farkında olarak buna uygun bir yol haritası izliyoruz. Temel eğitimden Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler gibi birçok derse bire bir özel ders hizmetimizi sağlamaktayız.

Bu noktadaki gayemiz olarak öğrencilerimize kaliteli bir eğitim vermeyi söylüyoruz. Alacakları her dersin eğitiminin en kalitelisini verebilmek adına da çocuklarla iletişimi sağlayabilen, alanının iyi bilen profesyonel öğretmen kadromuzla çalışmaktayız. İlköğretim özel ders alanında verdiğimiz derslerle yetişmesine katkıda bulunacağımız öğrencilerimizin hayatlarına da bir dokunuş yapabilmeyi hedefliyoruz.

İngilizce Özel Ders Ankara

Günümüzde artık ilkokullarda İngilizce eğitimi verilmeye başlanıyor. Zamanın ilerlemesi ve gelişmesi sonucunda artık İngilizce konuşamamak bir eksiklik olarak kabul ediliyor. Küçük yaşta çocukların aldığı İngilizce eğitimi çoğunlukla başarılı sonuçlar sergilemiyor. Bunun sebebi ise öğrencilerin yeni bir dili kavrayabilmesi için gerekli altyapının oluşturulmamış olmasıdır. İngilizce özel ders eğitimi ile öğrencilere yeni bir dil öğretiyoruz.

Ankara’da vermiş olduğumuz eğitim sayesinde yeni bir altyapı ile öğrencilerin yeni dili en iyi şekilde öğrenmesini, anlamasını ve konuşmasını sağlıyoruz. İngilizce özel ders eğitimi veren kurumumuzda alanında başarılı eğitmenlerimiz bulunuyor. Eğitmenlerimiz, saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde başarılı sonuçlara ulaşmak adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyor. İyi bir İngilizce ile kendinizi geliştirebilir, meslek hayatınızda güzel başarılar elde edebilirsiniz. Kurumumuzdan alacağınız İngilizce eğitimi sonrasında kazanacağınız avantajlar şu şekilde;

 • Özgüven sahibi olmak
 • İyi bir meslek hayatına sahip olmak
 • Saygınlık kazanmak
 • Yeni bir bakış açısı kazanmak

Öğreneceğiniz yeni bir dil ile kendinize güveninizi arttırmış olacaksınız. Toplum olarak her ne kadar gelişmiş olsak da hala İngilizce bilmeyen birey sayısı oldukça fazla. İngilizce bilen ve kendini geliştiren insanlar her zaman saygınlık kazanır ve iyi bir meslek hayatına sahip olur. Öğreneceğiniz yeni bir dil sayesinde kendinize yeni bir bakış açısı kazandırmış olacaksınız. İngilizce özel ders eğitimimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Ankara İlköğretim Matematik Özel Ders

Biz Ankyra Özel Dersim olarak ilköğretim seviyesi öğrencilerimize matematik alanında özel ders vermekteyiz. Ankara ilköğretim matematik özel ders için gereken birçok yetkinliğe sahip profesyonel öğretmenlerimizle matematik alanında fark yaratacak dokunuşlara yer vermekteyiz. İlköğretim seviyesi matematik konusunda geniş bir bilgiye ve deneyime sahip olan öğretmen kadromuzla öğrencilerimize en yararlı hizmeti verebilmek adına çabalıyoruz.

Matematik alanında fark yaratabilmek ve öğrencilere bu alanda bir hayat görüşü ekleyebilmek sınav başarısını sağlayabilmek kadar önemli bir unsuru oluşturuyor. Bizler de değerli öğrencilerimizin matematiğe yönelik ilgisini artırmaya yönelik çeşitli çalışmalar yapıyor ve bu anlamda da faaliyet gösteriyoruz. İlköğretim seviyesi matematik bire bir derslerimizle öğrencilerimizin matematik konusundaki bütün temel bilgileri detaylı bir şekilde alabilmelerine yardımcı oluyor ve bununla beraber konu üzerinde tam hakimiyetlerini sağlayabilmelerine katkıda bulunuyoruz.

Matematik dersi öğrenciler için sıklıkla problem oluyor. Ancak geliştirdiğimiz farklı metotlar sayesinde öğrencilerin ilköğretim seviyesinde temel derslerden birisi olan matematiğe kolayca adapte olabilmesine yardımcı oluyoruz. Öğrencimizin dersi öğrenmesine yardım etmekle beraber dersi sevmesi konusunda da inisiyatifler alıyor ve Ankara ilköğretim matematik özel ders alanında özel ilgi ve alakamızla fark yaratıyoruz. Bu ilgimizle dersi öğrencilerimizi sıkmayacak bir husus haline getiriyor, genç ve dinamik öğretmenlerimizle de ilköğretim düzeyi öğrencilerle etkin iletişim sağlayacak öğretmen kadrosu yaratıyoruz. Bu kadromuz sayesinde öğrencilerle etkin diyalogu kuruyor ve onlardan istediklerimizi uygun şekilde anlatabiliyoruz.

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

ankara özel ders

ankara özel ders

ankara özel matematik dersi

ankara özel matematik dersi

Aranan Kelimeler:
özel ders ankara
ankara özel ders
ygs özel ders
lys özel ders
teog özel ders
ankara özel ders verenler
özel ders ücretleri

“Ankara Özel Ders” hakkında 6 yorum

 1. Gaziosmanpaşa da oturuyorum evimde bayan öğretmen tarafından ders slabilirmiyim ücret nedir.

   1. Fizikten özel ders aldım. şuan ankara üniversitesinde fizik bölümünü okuyorum. Hatice hocaya teşekkür ediyorum.

 2. 2 yıldır Halim hocalarla beraberiz. oğlumun matematik korkusunu yenmesini sağladınız. teşekkür ediyorum. liselere hazırlık için şimdi birebir özel ders alıyorum. yine başarılı olacağımıza eminim.

 3. Özel ders almak istediğimi söyledikten 1 gün sonra derslere başladık, hem okul derslerine yardımcı oldu fatih hocamız sağolsun, hem de üniversiteye hazırlık için plan program yaptık beraber. Oğlumun üniversite kazanmaya inancını arttırdınız. Allah razı olsun

 4. ankyra hocalarına teşekkür ediyorum. geçen sene matematik dersi almıştık. bu sene de hocamızla devam edeceğiz. emekleri için minnettarız.

Yorumlar kapalı.