İçeriğe geç

ÇANKAYA ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  ÇANKAYA’DA EVİNİZDE ÖZEL DERS

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Çankaya Özel Ders Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır. 

Çankaya Özel Ders

Eğitimin çocuk yaşta başladığını evde devam ettikten sonra okulla birlikte daha geniş alana yelken açtığını biliyoruz. Bu süreç bazen öyle zorlayıcı ve içinden çıkılmaz bir hale gelebiliyor ki aile ve çocuk sonunda boş vermişlik aşamasına kadar gelebiliyorlar. Oysaki sistemi doğru bir şekilde anlayabilmek ve çocukla olan iletişimi daha da güçlü bir hale dönüştürmek zaman içerisinde matematikten tutun tarihe kadar pek çok alanı da etkileyebiliyor. Biz Çankaya özel ders olarak kendisine inanmış ve güvenen insanları da asla boş çevirmeyecek bir kurumuz. Çalışan bir öğrencinin bu yarışta başarıyı nasıl yakalayacağını bilir ve yapması gerekenleri de ona öğretiriz. Biz eğitimcilere düşen görev öğrenciyi başarıya odaklamak ve inandırmaktır.

Çankaya özel ders olarak bizler dersi sevdirmek için varız ve bunu her öğrencimize de aşılarız. Bizden alacağınız dersi ister matematik olsun ister Türkçe önce onu sevdirmekle başlarız ve öğrencimizin yapacağına kendisini inandırırız.  Çok kez şahit olduğumuz ise derslerinde başarılı olan bir öğrencinin hayatının her alanında başarılı olduğudur.

Biz Çankaya özel ders olarak öğrenciye faydalı olmak için varız.

  • Öğrenciye Neler Kazandırırız.
  • Daha verimli ve etkili bir ders nasıl çalışılır.
  • Öğrencinin kendi potansiyelini görmesi ve farkına varması.
  • Okulda ders başarısı nasıl artırılır
  • Severek ders çalışma nasıl olur

Özel ders almak isteyen öğrenci ve velilerimizle iletişimi güçlü tutarak onlara nasıl yola devam etmeleri gerektiğini öğretiriz.

İster Çankaya’da özel ders, ister Kızılay’da özel ders alma imkanına sahipsiniz. Hatta bayan hoca tercihlerinde bulunan velilerimize de bu konuda yardımcı olabilecek kadar geniş bir kadromuz bulunmaktadır.

Çankaya özel matematik dersi arayanlar için de ekstra fırsatlarımız bulunmaktadır. Matematik dersi öğretmenlerimiz; profesyonel, tecrübeli ve sevdirerek matematiği öğretme kapasitelerine sahiptirler.

Çankaya Özel Ders

Günümüzde eğitim bakımından okullar büyük zorluklarla karşı karşıya. Giderek daha karmaşık bir topluma ve hızla değişen teknolojiye dayalı bir ekonomiye yanıt olarak, öğrencilerin en iyi şekilde eğitilmesi gerekliliği doğdu. Bu gereklilik, yönetim sistemleri, test yetkisi veya müfredat paketleri niteliğindeki sisteme uyum sağlamayı gerektirdi. Bu gerekliliği göz önüne alarak, işimizin de ciddiyetinde fakında olarak hizmet vermekteyiz. Özel ders verirken öğretmenlerin de dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Birincisi, öğretmenler, öğrencilerin yararlı bilişsel haritalar oluşturmalarını, fikirleri birbirleriyle ilişkilendirmelerinde yardımcı olmaları ve yanlış anlamaları ele almaları için konuyu derin ve esnek bir şekilde anlamaları gerekir.

Öğretmenler, fikirlerin alanları ve günlük yaşamı birbirine nasıl bağladığını görmelidirler. (Shulman, 1987). Bundan da yola çıkarak sorumluluklarımızın farkında olup, en etkili öğretme yöntemini uyguluyoruz. Başladığımız özel ders hizmetini Çankaya’da da vermekteyiz. Derslere başlamadan önce öğrencimizin anlama tekniğini ortaya çıkararak daha verimli nasıl anlatabiliriz tayinini yaptıktan sonra, öğrencimizin de uygun vaktine göre derslere başlıyoruz. Çankaya Özel Ders ekibi olarak uzman kadromuzla hedeflenen hedefe ulaşmak için özveri ile çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz kendi alanlarında uzman olup, öğrenci psikolojisi alanında da gereken bilgiye sahiptir.

Özel ders; öğrencilerin ifadelerini ve eylemlerini anlamak ve onlar için üretken deneyimleri biçimlendirmek, çocuk ve ergen gelişimini ve çeşitli alanlarda (bilişsel, sosyal, fiziksel ve duygusal) büyümeyi nasıl destekleyeceğini anlamayı gerektirir. Öğrencilerle bağlantılı yollarla öğretim yapmak, kültür, aile deneyimleri, gelişmiş zekâlar ve öğrenme yaklaşımlarından kaynaklanabilecek farklılıkları anlamayı da gerektirir. Öğretmenlerin hassas bir şekilde araştırma yapmaları, dikkatli dinlemeleri ve öğrenci çalışmalarında dikkatle bakmaları gerekir. Bu gerekliliklerinde farkında olarak Çankaya Özel Ders hizmeti vermekteyiz. İstediğiniz dersten ( öğrencimiz için gerekli görülen dersten) Çankaya Özel Ders ekibi olarak hedeflenen düzeye çıkarmaya hazırız. Sizde Çankaya Özel Ders ekibine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Özel ders fiyatlarını/ücretlerini öğrenmek için lütfen özel ders hattımızı arayınız.

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Özel Ders Çankaya

Özel dersler, öğrencilerin başarıya ulaşmasında önemli pay sahibidir. Bizler yıllardır yüzlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmış bir kadroyla çalışıyoruz. Severek yaptığımız işimizi her geçen gün daha fazla öğrenciye ve veliye ulaştırma gayesiyle ilerliyoruz.

Seviyelere Göre Çankaya Özel Ders

Çankaya genelinde özel derslerimizi sınıflara göre şu başlıklarda sunuyoruz:

  • İlköğretim Özel Ders: Çankaya özel ders hizmetlerimizin ilkini ilköğretim, bir diğer adıyla ilkokul özel ders oluşturuyor. 4 yıllık bu dönem, aslında çocukların eğitim hayatlarında en önemli dönemdir. Bu süreçte temeller ne kadar sağlam atılırsa daha sonraki yıllarda hem öğrenciler hem de ebeveynler daha rahat eder. Çünkü öğrenci, başarıya odaklanmayı, başarıyı nasıl yakalayacağını, nasıl çalışırsa başarılı olacağını öğrenir. Daha sonra sorunlarla karşılaştığı taktirde nasıl üstesinden geleceğini bu dönemde öğrenir.

İlköğretim çağı, çocukların öğretmenleriyle bağı daha çok duygusal temelli olur. Eğer öğrenci öğretmenini severse derslerine istekli olur. Fakat sevmezse derslerden kaçmaya başlar. Bu da bir süre sonra geri kalma, okula ilgisizlik gibi sorunlara yol açar. Bizler bütün bunların farkında olarak Çankaya genelindeki ilköğretim öğrencilerimize hizmet veriyoruz. Onlarla abi, abla samimiyeti oluşturarak kişisel özelliklerini ortaya çıkarmaya, anlamaya çalışıyor, ona göre çözümler geliştirerek en ideal seviyeyi yakalamalarını sağlıyoruz.

Ortaokul Özel Ders

  • Ortaöğretim Özel Ders: Çankaya özel ders hizmetlerimizde en çok talep görenlerden birisi ortaöğretim olmakta… Özellikle 5. Sınıfın ortaöğretime alınması ile birlikte bu talep çok daha arttı. Çünkü ortaöğretimde bir branşlaşma başlıyor. Öğrenciler her dersi farklı öğretmenden alıyor ve bu, aynı zamanda her öğretmenle kontak kurmayı da gerektirdiği için çeşitli sorunlara yol açıyor.

Ortaöğretim döneminde öğrenciler daha çok sevdikleri öğretmenlerin derslerine ilgi gösteriyor, sevmediklerinden uzaklaşmaya başlıyor. Fakat sonraki yıllar bütün derslerle sınavlarda karşı karşıya kaldıklarında asıl sorunlar kendini belli ediyor. Çankaya özel ders öğretmenlerimizin tamamı pedagoji sahibi, öğrenciye özel yöntemler geliştiren, sevgi ve saygı temelli program yapan kişilerdir. Bu yüzden öğrencilerin hangi konularda eksikleri varsa bunlar tespit edilir. Aynı zamanda neden bu derslerde ya da konularda geri kaldıkları tespit edilmeye, sorun tümden çözülmeye çalışılır. Adeta rehberlik ve ders birlikte devam ettirilir.

  • Lise Özel Ders: Lise dönemi öğrencilerin artık branşlaşmaya yaklaştıkları, mesleki temellerin de yavaş yavaş atılacağı dönemdir. Bazı dersler liseye geçişle birlikte daha da fazla derse bölünerek daha detaylara inilmeye başlar. Bu da çoğu öğrencinin özellikle 9. Sınıfta zorlanmasına neden olur. Çoğu öğrenci mutlaka Çankaya özel ders hizmetlerimizdeki lise özel derslere başvurur.

Uzman kadromuz içerisinde her branştan öğretmeniz vardır. Üstelik her birisi güncel müfredata da hakim olarak çalışmakta, öğrencilerin ihtiyaçlarına özel, her derse uzman eğitmenlerimiz görev almaktadır.

Liselere ve Üniversiteye Giriş Özel Dersleri

Çankaya özel ders taleplerinin en fazla olduğu dönem, sınavlara hazırlıktır. Gerek liselere gerekse üniversiteye geçiş sınavları çok önemlidir. Bu sınavlarda öğrenciler, daha önceki yılların da bütün derslerinden sorumlu olurlar. Sürekli müfredat da değiştiği için en güncel müfredata göre öğrencilerin hazırlanmaları, sınav gününe kadar bütün eksikleri kapatmaları gerekir. Dolaysıyla çok daha zorlu bir maraton yaşanır.

LGS ve YKS hazırlık derslerimiz bu kapsamda daha uzun süreli, daha detaylı ve daha yoğundur. Öğretmenlerimiz her öğrencimizle bir program dahilinde ilerler hem programları hem okul derslerini takip eder. Aynı zamanda psikolojik olarak da onların bu süreci en iyi şekilde atlatarak başarıya ulaşmalarına odaklanır. Öğretmenlerimiz 7/24 daima ulaşılabilir konumda olup, öğrencilerimiz ve ebeveynlerimiz daima ulaşım sağlayabilirler.

• Ahlatlıbel Özel Ders
• Ayrancı Özel Ders
• Bahçelievler Özel Ders
• Balgat Özel Ders
• Bilkent Özel Ders
• Cebeci Özel Ders
• Dikmen Özel Ders
• Esat Özel Ders
• Gaziosmanpaşa(Gop) Özel Ders
• Hürriyet Özel Ders
• Kavaklıdere Özel Ders
• Kırkonaklar Özel Ders
• Kızılay Özel Ders
• Maltepe Özel Ders
• Öveçler Özel Ders
• Sıhhıye Özel Ders
• Söğütözü Özel Ders
• Yıldız Özel Ders
• Yüzüncüyılişçiblokları Özel Ders
• Zafertepe Özel Ders

"<yoastmark

“Çankaya Özel Ders” hakkında 1 yorum

Yorumlar kapalı.