İçeriğe geç

GÖLBAŞI ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  GÖLBAŞI’NDA EVİNİZDE ÖZEL DERS

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan “öğretmenimiz” bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunu ÖĞRETMENLER de kadromuzda bulunmaktadır.

Gölbaşı Özel Ders

Çocuklarınızın okul ve eğitim hayatı içerisinde başarılı olmasını istiyorsanız öncelikli olarak matematik bilgisinin yükseltilmesini sağlamak durumundasınız. Özellikle de çocuğunuz için alacağınız özel ders sayesinde % 100 başarı garanti olacaktır. Çocuk için matematiğin korkulu bir rüya olduğunun farkındayız bunun içinde biz Gölbaşı özel ders olarak her zaman çocuğa matematiği sevdirmek için en doğru yöntemleri kullanacaktır.

Çocuğunuz için özel ders almasını sağladığınız zaman üzerinizdeki yoğun stresi de atmış olursunuz. çünkü biliyoruz ki ailelerin en büyük sıkıntıları eğitim süreçleri boyunca her zaman en iyisini alabilmesi yönündedir. Gölbaşı özel ders veren kurumumuz yalnızca okul değil aynı zamanda gündelik hayatta ihtiyacınız olacak zihinsel gelişiminizi de artıracaktır. İşin teknik boyutuna baktığımız zaman profesyonel matematik öğrencinin de başarısını esas alır bu sayede öğrenci de matematiği stres duymadan geçecek ve bu da onun diğer derslerini olumlu yönde etkileyecektir. Özel ders aldığınız da çocuğunuzla birebir olarak eğiti verildiğinden dolayı öğrencinin gayretini ve de çalışma azmini de daha yakından görmüş olursunuz.

Bazı çocuklar her ne kadar başarmak için gayret gösteriyor olsa da yine de anlamada bir sıkıntı olabileceği için beklenen başarıyı gösteremezler. Özel derste ise sorunun temeline inilerek bunun bir sıkıntı olmasının önüne geçilir. Ve öğrencinin ders ve sınavlarına nasıl hazırlanması gerektiği konusunda ayrıntılı bilgiler verilir.

Biz matematiği sevdiren ve öğretmeye hazır bir ekibiz ya siz.

Etkili Ders Çalışma Yöntemleri PART-5

Part-1 için tıklayınız.

Part-2 için tıklayınız. 

Part-3 için tıklayınız. 

Part-4 için tıklayınız.

Aralar vermek. Unutma, mola vermek, çalışmalarınıza odaklanmak kadar önemlidir. Her yarım saat ila bir saat arasında kısa bir mola verdikten sonra zihin daha iyi olur. Bu, materyali emip çıkarmaya ve dekompresyona yardımcı olur ve zihninizi daha fazla öğrenim için taze hissedecektir. Eğer durmadan altı saat çalışırsanız, kendinize bir baş ağrısı vereceksiniz. İşte ne yapmanız gerektiği: gölbaşı ö

zel ders
Hareket etmeyi unutma. Kütüphane çevresinde bir tur atmaya çalışın, kahveler sipariş etmek için sıraya girin ya da biraz su almak için çalışma salonu boyunca yürüyün. Bu vücudunuzu hareketli tutacak, sizi daha uyanık hale getirecek ve bir noktada oturduğunuzdan beri vücudunuzu ve gözlerinizi ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Biraz temiz hava al. Kütüphanede toplandıysanız, temiz havada eğitim almak için bir ara verin veya arada bir on dakikalık bir yürüyüşe çıkın. Yeniden canlanmış hissedecek ve daha fazla eğitim almaya hazır olacaksın.

Yemeyi unutma. Atıştırmalıklarınız titiz bir oturumda hazırlanmanıza yardımcı olsa da, daha fazlasını öğrenmek için yemekleri atlamayın. Balık ya da tam buğday ekmeğiyle sandviç ya da yumurta gibi devam etmenizi sağlayacak sağlıklı bir öğle yemeğine ya da gıdalara kavuşmak için ara verin. Yağlı ya da yüksek yağlı gıdalardan kaçının ya da sindirim sisteminizi vergilendirirsiniz.

Gölbaşı Özel Ders

Kendinize zaman zaman küçük ödüller verin. Bölüm 1’i okuduktan sonra Facebook hesabınızı kontrol edebileceğinizi veya bir saatlik bir eğitim aldıktan sonra telefonunuzu açtığınızı kendinize söyleyin. Kendinizi motive etmek için ne yapmanız gerektiğini yapın. gölbaşı özel ders

Ne zaman mola verileceğini bilin. Sayfadaki tüm kelimeler birlikte bulanıksa ya da bir cümleyi okuyamayacağınız bir şeyden rahatsız ediyorsanız, ara verin. Kitabınızı her açtığınızda gözleriniz kapalı kalırsa ve gözleriniz kum torbaları gibi hissediyorsa, uyku vakti gelmiş olabilir. Verimlilik noktasını aştığınızda kendinizi okumaya zorlamayın.

Çalışmak bazen zor olabilir, bu nedenle, onlardan bazı ipuçları almak için benzer bir durumla karşılaşan akranlarınızla konuşmak yararlı olabilir ve sizi güvence altına alıp size yardımcı olabilecek şekilde aile üyelerinizi dahil etmek yararlı olur. Sağlıklı ve üretken bir ortamda eğitim görüyorlar.
Ailen her zaman arkanızda ne yaptığınızı arıyor gibi hissediyorsanız, sizi rahatsız etmek istemekle değil, yalnızca gerçek potansiyelinizi elde etmenize yardımcı olmak istedikleri için yapmanız gerekir. Yalnız kalmayı yeğlerseniz, onlardan bir fincan çay hazırlama veya aralarınız sırasında bir yere öğle yemeğine çıkarma gibi konularda size yardımcı olmasını isteyin, bu onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak ve hatta sizin gibi yardımcı olacaktır. Daha fazla destek.