İçeriğe geç

DEMETEVLER ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER

DEMETEVLER’DE EVİNİZDE ÖZEL DERS İMKANI

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan öğretmenimiz bulunmaktadır. demetevler özel ders

Demetevler’de özel ders arayan siz değerli eğitimine önem veren öğrenci/veliler, eğitim danışmanlık firmamıza hoşgeldiniz. Danışmanlık firmamızın bünyesinde her branş dersin öğretmeni mevcuttur. Çocuklarınızın eğitimine gerekli planı yapmak, eksik olan dersleri tamamlamak veya sınavlara hazırlamak çok önemli bir husustur. Bu konularda 10 yıllık tecrübemizle ve geniş öğretmen kadromuzla sizlere yardımcı olacağımız ümidindeyiz.

Özel ders almak, adeta kanayan yaraya nokta atışı müdahale etmek gibidir. Sağlıkla ilgili sıkıntıların tedavileri nasıl kişisel ve birebir oluyorsa, eğitimle ilgili sıkıntılarınıza da bizler adeta bir cerrah titizliği ve hassasiyeti ile yaklaşıyoruz. Çocuğunuzun geleceği için eğitim planları yapıyoruz. Sadece ders vermekle kalmıyoruz, eğitim koçluğu da yapıyoruz.

Öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında matematik, geometri ve fizik gibi dersler gelmektedir. Fakat bizler eğlendirici ve dersin özünü öğreterek bu zor gözüken derslerde bile çocuklarınızın başarılı olacağını temin edebiliriz.

Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı İvedik Caddesi ve Bağdat Caddesi arasında kalan büyük sayılabilecek bir semttir. Böyle büyük semtlerden oldukça başarılı öğrenciler çıkmaktadır. Bu başarılı öğrencilerden birisi neden sizin çocuğunuz olmasın? Arayarak ve/veya Kızılay’daki ders merkezimize gelebilirsiniz ve ayrıntıları yüzyüze görüşebiliriz.

Demetevler Özel Ders

Özel ders almak öğrencinin okul başarısını neredeyse yarı yarıya hızlandıracak ve olumlu katkı sağlayacaktır. Bunun içinde aileler gerek evlerinde gerekse kurumlarda çocuklarının özel ders alması için ihtiyaç olan her türlü gereksinimi de karşılarlar. Eğitim özellikle de temeldeyken mutlaka dikkat edilmesi ve perçinlenmesi gereken bir durum. Çocuğunuzun derslerinde başarı sağlamasını istiyorsanız onun artık dersleri boş vermiş hale gelmemesinden önce bunun önüne geçmeniz gerekiyor. Dolayısıyla siz ne kadar iyi bir eğitimi ona sağlayabilir ve zeminini oluşturabilirseniz ona desteğiniz de o derece artmış olacaktır. Demetevler özel ders hizmeti verirken bizde öğrencilerimizle birebir ilgilenmek ve onların ilgi alanlarını çözmeye gayret ederiz.

Biliyoruz ki hiçbir işte zorlama ve ite kalkmayla bir yere varılmaz. Dolayısıyla burada çocuğunuza sevdirerek ders almasını sağlamak yapabileceğiniz en güzel davranıştır. Biz Demetevler özel ders olarak sağladığımız avantajlar arasında öğrencilerimizle birebir ilgilenmek vardır. Öğrenci ve velinin kendisini ev ortamında daha iyi hissedeceğini belirtmesi ile derler evinde de verilerek onun için başarı nasıl sağlanacaksa o şekilde bir ortamın hazırlanması da sağlanmış olacaktır. Eğitim herkesin hayatında önemli bir yere sahip bunun içinde gerek çocuğunuz gerekse kendiniz için eğitim ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamanız gerekiyor.

Demetevler’de oturan öğrencilerimiz için başlatmış olduğumuz özel ders hizmeti ile birlikte çocuğunuzun gelecek planlamasını çok daha yukarılara taşıyarak yapabilirsiniz.

Sizlere verimli ders çalışma hakkında bu değerli bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Etkili Ders Çalışma Yöntemleri PART-1

Öğrenci için doğru çalışma ortamını seçin. Bir başkası için doğru çalışma ortamının sizin için en iyi ortam olmayabileceğini unutmayın. Doğru çalışma ortamını seçmek, “çalışma bölgesinde” olduğunuz ve dikkat dağıtıcı hiçbir şeyin olmadığı bir yer seçmeniz anlamına gelir. Bazıları biraz arka plan sesi ile çalışmayı severken bazıları mutlak sessizlikte çalışmaya ihtiyaç duyuyor. Çalışmak için mükemmel bir yer seçmeden önce, doğru yeri bulmak için bir keşif yapın.

Sizin için en iyi ortamı seçerken göz önüne alınması gereken şeyler:

Dikkatinizi dağıtacak şeylere uzak bir yer seçin. Bir televizyonun çevresinde olmaktan veya insanların kahkahalarla eğlenceli sohbetler yaptığı yerlere uzak bir yer tercih edin. İnternet sizin için büyük bir oyalama olacak ise ancak çalışmak için bir bilgisayara ihtiyacınız varsa, internetin olmadığı bir yer seçin. demetevler özel ders

Doğru ses seviyesine sahip bir yer seçin. Mutlak sessizlikten hoşlanıyorsanız, bir kütüphaneye gidin. Ayrıca sizi daha fazla çalışmaya motive edecek diğer öğrencilerle çevreleneceksiniz. Arka plan gürültüsünden hoşlanıyorsanız, düşük seslerin olduğu bir kafe deneyin. Ama bu kafe örneğini pek önermiyoruz. Çok nadir öğrencilerimiz bunu seviyorlar.
İyi aydınlatılmış bir yer seç. Loş ışıklı bir kahve dükkanı daha serin görünebilir, ancak gözlerinize zarar verir ve uykuya dalmak sizin için daha kolay olur.
Çok sıcak olmayan bir yer seçin. Sıcak yerlerde vücudunuz uyuşacak ve şekerleme yapmayı isteyeceksiniz. Dikkatli olabilmeniz için hoş serin bir yer seçin. demetevler özel ders
Sizi gerçekten “çalışma bölgesinde” olmanıza yardımcı olan bir yer bulun. Bunu açıklamak daha zordur, ancak onu gördüğünüzde bileceksiniz. Bu, kapıdan girer girmez keskin, durdurulamaz ve motive olduğunuz bir yer olacaktır.

Müziğin konsantrasyona yardımcı olduğuna inanıyorsanız, bilgisayarınızı kullanmaya ve diğer web sitelerine göz atmanın cezbetmesini önlemek için telefonunuzda veya müzik çalar cihazınızda bir çalma listesi oluşturun. Müzik dinlerseniz, kendinizi sakinleştirmeye ve sizi ne yaptığınıza odaklanmaya teşvik eden rahatlatıcı bir şey olduğundan emin olun, bazen şarkı sözleri olmadan daha rahatlatıcı bir müzik dinlemek tercih edilir, zira beyniniz otomatik olarak sözleri takip etmeye odaklanacaktır. Bu yüzden enstrümantel müzikler belki size iyi gelebilir.

Demetevler Özel Ders

Araştırmalar, doğanın yakınında bulunduğu bir bölgede çalışmanın faydalı olduğunu gösteriyor. Çalışma alanınızı birkaç bitki veya çiçekle dekore etmeyi düşünebilirsiniz. demetevler özel ders
Çalıştığınız günün çevre kadar önemli olduğunu unutmayın. Erken kalkan biriyseniz ve ders çalışmak için sabahın en iyisini düşünüyorsanız, sabah çalışma saatinizi en üst düzeye çıkarın. Eğer bir gece baykuşuysanız ve güneş battıktan sonra en iyi şekilde konsantre olursanız o zaman öğleden sonra ders çalışma bölgesine hemen girin. Gece çalışmayı tercih ederseniz, kafanızın düzgün çalışabilmesi için beyninizin iyi dinlendirilmesi gerektiği için yeterince uyumanızı sağlamanız önemlidir.
Çalışma odanızda yatağınız bulunuyorsa ve yatmaya müsait halde duruyorsa biran evvel yatağınızı kapatın veya kaldırın. Yani bir şekilde yatma pozisyonundan uzak durun.

Herşeyden öte “niye ders çalıştığınızı” ve “hangi derse çalışmanız” gerektiğini unutmayın.

Bu yazının 2. kısmını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Demetevler Özel Ders

“Demetevler Özel Ders” hakkında 2 yorum

  1. Kimya dersinden özel ders almak istiyorum. organik kimyayı iyi anlatan hocanız var mı

  2. Merhaba sevgili öğretmenlerim, sizler çocuklarımıza umut oldunuz, teşekkür ederim. Çocuğumun üniversiteye kazanmasına ümit oldunuz, destek oldunuz. Herşey için çok sağolun.

Yorumlar kapalı.