İçeriğe geç

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER  EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan öğretmenimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunları da kadromuzda bulunmaktadır.

Ankara Sözel Özel Ders

Özel dersler konusunda bir tanımlama yaparsak insanlar genelde başarısız öğrencilerin almış oldukları bir eğitim modeli şeklinde algılar ancak bunun çok yanlış olduğunu söyleyebiliriz. İşin özünde bir anlamda eğitim sistemimiz yatıyor. Çünkü günümüzde eğitim okullarda büyük zorluklarla yapıyor. Çünkü her geçen gün biraz daha karmaşık olan sistem öğrencinin de zaman içerisinde derslerden soğumasına neden oluyor. Sözel dersleri sayısal gibi düşünmemek gerekiyor. Çünkü sözel dersler bir zincir gibidir ve konular birbirine bağlantılıdır. Sayısal derslerde konuların bağımsız olması öğrencinin anlamasını daha da kolaylaştırabilir ancak sözel derslerde öğrencinin dersten soğumuş olması sonrasındaki öğrenmenin de güçlük çekilmesine neden olacaktır. Ankara sözel özel ders veren kurumumuz bu hizmeti gerçekleştirirken öğrencinin anlayışını göz önünde bulundurarak ona göre bir planlama yapacaktır. Örneğin eğitimi merkezimizde almak istiyorsanız o zaman burada alabilirsiniz. Ya da siz isteyin öğretmenlerimiz evinizde özel ders versin.

Ankara sözel özel ders konusunda bizim gibi başarılı eğitimcilere sahip olduğu için bir anlamda şanslı demektir. Çünkü bu sayede öğrenciler başarı seviyelerini önemli ölçüde artıracaktır. Sınavlara baktığımızda sözel alanda başarı gösteren öğrenci sayısı ciddi manada fazladır. Dolayısıyla burada siz rakipleriniz yani diğer öğrenci arkadaşlarınızdan çok daha fazla başarı sağlamak istiyorsanız özel ders almak sizin için çok büyük avantaj olacaktır.

Başarının en güvenli yolu bizden alacağınız özel dersten geçer.

Ankara Özel Ders kadrosundaki ODTÜ,Boğaziçi, Ankara ve Gazi Üniversitesi mezunlarından,  öğrencilerin ihtiyaçlarına göre türkçe, sosyal, tarih, coğrafya ve diğer sözel dersler için motivasyon imkanları ve çalışma programları oluşturmaktadır.

ankara özel ders