İçeriğe geç

Kurumsal

ÖZEL DERSLER – İSTER KIZILAY’DAKİ DERS MERKEZİMİZDE – İSTER EVİNİZDE

ÖZEL DERS HATTI: 0507 636 21 69

Kadromuzda her ders grubundan öğretmenimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent ve Ankara Üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunları da kadromuzda bulunmaktadır. 

Başta Boğaziçi, ODTÜ ve Ankara üniversiteleri gibi seçkin üniversite mezunu öğretmen ve eğitmenlerden olmak üzere, Türkiye’nin birçok üniversitesinden mezun olmuş öğretmenlerden oluşan “Ankara Özel Ders” kadrosu öğrencilere pratik bilgi sunarken yol gösterici olacaktır.
“Ankara Özel Ders” kadrosundaki Boğaziçili, Ankaralı ve Odtülü öğretmenler sayısal dersler (matematik, fizik, fen bilgisi, vb.) konusunda varolan hakimiyetleri ve bunu girdikleri sınavlarla ispatlamış kişiler olmaları dolayısıyla başarıya giden yolları iyi bilen kişilerdir. Bu özellikleri ile özel ders alan öğrenci için iyi bir rol model ve sınavlarda başarılı olma konusunda verecekleri tavsiyelerle de çocuğunuza iyi bir eğitim koçu olmaktadırlar.

Öğrencilerin en fazla eksik olduğu konu ve dersleri tespit ettikten sonra nokta atışı müdahaleler ile öğrencilerin en çok sıkıntı çektiği derslerde başarılı olma imkanınız bulunmaktadır.

Öğrencilerle abi-abla samimiyetinde bir özel ders imkanına ulaşmak istiyorsanız özel ders hattımızı arayabilirsiniz.