İçeriğe geç

Sincan Özel Ders

Ankara’nın en büyük ilçelerinden birisi olan Sincan’da özel ders arayan veliler ve öğrenciler için evinizde birebir özel ders hizmeti vermekteyiz. Ankyra Eğitim Danışmanlık birebir özel ders firması olarak, Ankara Kızılay’da ders merkezimiz bulunmaktadır. Ankara’nın bütün ilçelerine de öğretmenlerimiz birebir özel ders hizmeti vermektedir. Firmamızda bulunan öğretmenlerin hepsi lisanslı ve formasyonlu, profesyonel olarak öğretmenlik mesleğini icra etmektedirler. sincan özel ders

İster Sincan’da kendi evinizde, isterseniz de Kızılay’daki özel ders merkezinde birebir özel dersi alma imkanına sahipsiniz. Deneyimli ve tecrübeli öğretmen kadromuza yıllardır güveniyoruz ve yetiştirip mezun ettiğimiz öğrenciler de gurur tablomuzu oluşturmaktadır. Gerek okul derslerine yardımcı gerekse de lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için özel ders hizmeti vermekteyiz.  sincan özel ders

Öğretmen, öğrenci ve veli’nin ortaklaşa yapacağı, öğretmenimizin sürekli takip edip koordine ettiği plan ve programlarla öğrenciyi bir üst seviyeye çıkartma gayreti içinde bulunuyoruz. Konu anlatımlarla öğrencinin konu eksiklerini tamamlarken, farklı soru tekniklerinin farklı çözümlerini öğreterek, sınavlara hazırlanmasını sağlıyoruz. Her seviyeye uygun ders anlatımına sahip öğretmenlerimiz, kendi tecrübelerini öğrencilere aktarmaktadır.

İlköğretim öğrencilerine sadece ilköğretim öğretmenlerimiz birebir özel ders hizmeti vermektedir. Ortaöğretimdeki ve lisedeki öğrencilere de ilgili öğretmenler özel ders vermektedir. Sincan Özel Ders öğretmenlerimiz de Batıkent, Eryaman ve Sincan civarında ikamet etmektedirler. Öğrenciden gelecek talebe göre, bayan öğretmenlerimiz de özel ders verebilmektedir.

Sincan Özel Matematik Ders Veren Öğretmenler:

Her biri kendi branşlarına başarılı ve tecrübeli öğretmenlerdir. Türkiye çapında derece olan öğrencilere birebir özel ders vermişlerdir. Başta Tıp, Hukuk, Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler olmak üzere, birçok bölüme öğrenci yetiştirmiştir. Bayan öğretmen isteyenlere, çok tecrübeli bayan öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Başta matematik özel ders, fizik özel ders, türkçe özel ders olmak üzere tüm branşlarda ayrı ayrı özel ders veren öğretmenlerimiz kadromuzda bulunmaktadır.

sincan özel ders

sincan özel ders

Sincan’da başta merkez olmak üzere tüm semtlerine birebir özel ders hizmeti vermekteyiz.

• Sincan Çarşı Özel Ders
• Sincan Fatih Özel Ders
• Sincan Mevlana Özel Ders
• Sincan Organizesanayi Özel Ders
• Sincan Plevne Özel Ders
• Sincan Selçuklu Özel Ders
• Sincan Ulubatlı Özel Ders
• Sincan Yenikent Özel Ders
• Sincan Törekent Özel Ders

“Sincan Özel Ders” hakkında 2 yorum

  1. Kübra nur selvi

    Türkçe için istiyorum tyt konularım eksik biraz onun için çok acil

Yorumlar kapalı.